Tanec

Protože jsem také muzikantka a zpěvačka, začala jsem se stále víc a víc projevovat v tanci i hlasově. Úplně přirozeně. A následovala tak potřeby svého těla.
Nejprve dech, potom hlas, a to vše v pohybu. Ze začátku jsem pozorovala myšlenky, které mi říkaly, že jsem trapná, nebo že se to nehodí a podobně. Ale když jsem jim nevěnovala pozornost, postupně slábly.

Teď už to vůbec neřeším a zažívám neskutečný pocit svobody. Toho, že mohu být plně sama sebou. Po narození své druhé dcery jsem se rozhodla  předávat své zkušenosti dál. Nejprve v krásném prostoru Broumovského kláštera, poté v Praze a dalších městech.

Ráda bych, aby lidé zakusili tu nezměrnou radost, která je s tancem, a nejen s tancem, ale  celkově se svobodným vyjádřením sebe sama spojena. Ve svém tanci se pak soustředím(e) především na vědomé propojení s tělem, na dech, pohyb v prostoru, emoce které se vynořují a dávají nám možnost se jimi protančit a nahlédnout hlouběji do naší duše, na oživení živelnosti, která v nás přirozeně dříme, ale málokdy je skutečně žit.

Comments are closed.