Hudba je má celoživotní láska, která jako každá taková prochází svými vrcholy i údolími. Od malička hraju na klavír, který jsem studovala i na pražské konzervatoři, a v dospělosti, když jsem začala skládat písničky, jsem si přibrala pro zpestření ještě akordeon a nedávno i ukulele.                                                                                            

Písničkářkou jsem se stala tak nějak mimochodem, z čistého přetlaku tvůrčí energie. Pravdou je, že mne toto umění na čas doslova pohltilo, a v těch letech (2009 a 2011) vznikla i má dvě alba – „Pif haf mňau“ a „Moje první tango“.                                                                    

Zahrála jsem si od té doby na mnoha hudebních festivalech (Zahrada, Chebské dvorky, Noc Kejklířů v Brně, Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou, Boskovice, Miš Maš fest, Divadelní svět či Open Air v Trutnově).

S dětmi (Ranjou a Bertou) se má veškerá pozornost a energie přesunula na mou rodinu. Zkrátka bylo potřeba se v tom naučit chodit, respektive hrát a zpívat. Dobrá zpráva je, že se to podařilo a já v uplynulém roce začala znovu psát a skládat. A co jiného než dětské písničky. Na začátku letošního roku vzniklo demo „Čury mury frk“ – ukázky zdarma ke stažení najdete na mém webuTakže se vy i vaše děti máte na co těšit.:)

CD k objednání

foto: Jan Hrdý
foto: Kristýna E Hessová

Písničky pro vás a vaše děti!

Tady si můžete zdarma stáhnout dvě dětské písničky z nově připravovaného alba. Inspirací se pro mne staly jak pohádkové postavy, jako např. Červená karkulka, nebo Šípková Růženka, tak různá strašidla Hejkal, Meluzína Týna, nebo třeba něco tak na první pohled obyčejného, jako je koupelnová houba

Dvě písně pro vás jako dárek!

 

Pokud vás zajímájí mé písně a nechcete si hned kupovat celé album, můžete buď koknout do sekce "video", kde mám pár klipů, nebo živých nahrávek, nebo, když kliknete na odkaz níže, dostanete emailem mé dvě písně.                  Chcete vědět jaké? Nechte se překvapit!:)