Tančím od malička. Ve čtyřech letech jsem začala navštěvovat hodiny v LŠU (nyní ZUŠ), kde nás učila Eva Blažíčková, pokračovatelka Jarmily Jeřábkové, techniku Duncan (podle Isadory Duncan). Po pár letech jsem se stala členkou dětského souboru „Studio komorního tance II.“ a díky tomu jsem sjezdila mnoho zajímavých míst jak v tehdejší ČSSR, tak v zahraničí. E. Blažíčková po revoluci založila „Duncan centrum“ – taneční konzervatoř, kam většina lidí ze souboru přešla. Já si ale vybrala studium klavíru (konzervatoř v Praze - obor klavír).

Tím to ale neskončilo. Protože mi tanec velmi chyběl, navštěvovala jsem různé taneční workshopy, chodila  na taneční kursy do Duncan centra, do přípravky souboru Jana Rebce a studia „Dance Perfect“. Ve svých 19 letech jsem vystupovala v Divadle Archa v představení Mina Tanaky „Grimm grimm“. Tam jsem objevila „butó“ – japonský moderní výrazový tanec. Je založen na improvizaci, hlubokém ponoru do sebe sama a do svého těla a na absolutním bytí v přítomném okamžiku. Byl mi velmi blízký. Je to vlastně taková meditace v tanci. Je často velmi pomalý, takže naprostá přítomnost v těle  je tímto velmi usnadněna. Zúčastnila jsem se pak ještě několika workshopů se Sumako Koseki – butó tanečnicí, která k nám pravidelně jezdí – a s Kenem Maiem.

Když se mi narodila dcera Ranja, začala jsem se intenzivně věnovat seberozvoji a objevila jsem pro sebe i „spontánní tanec“. Bylo to jako zázrak. Vždyť jsem ho tak důvěrně znala! Už u Evy Blažíčkové byly taneční improvizace na hudbu mou nejoblíbenější částí hodiny. A na JAMU jsem si sama tančila ve třídě. (Nemluvě o desítkách protančených hodin po klubech.) Vrhla jsem se do tančení a zjistila, že mě to naprosto naplňuje, uvolňuje, že si zde vybíjím všechny nahromaděné přetlaky a frustrace, a tím, že se protančím skrze temnotu, dochází ke smíření. Zbavuji se studu a stávám se zářící a přijímající. Konečně plně přijímám sebe sama, a to mě ohromně posiluje. Po každém tanci se pak cítím až magneticky přitažlivá.

Od října 2016 vedu pohybově-taneční workshopy. Nabídka na hlavní straně.